У Кропивницькому тепер відвідування баскетбольних матчів буде платним

Баскетбольний клуб «Золотий Вік» вирішив виконати рекомендації Федерації баскетболу України

558
кількість переглядів

Вхід на домашні матчі БК «Золотий Вік» у новому сезоні коштуватиме 20 гривень (місце на трибуні) та 15 гривень (на балконі) відповідно.

На ігри команди Першої ліги квитки можна буде придбати за 15 гривень (місце на трибуні) та 10 гривень (на балконі), повідомили СВN у прес-службі обласної федерації баскетболу.

«Наразі положення не зобов’язує клуби Вищої ліги будь-що запровадити платну квиткову систему для вболівальників уже з наступного чемпіонату, – пояснила директор БК «Золотой Вік» Людмила Сиділо. – Адже для того, щоб створити такий механізм, потрібен час. Однак президент ФБУ Михайло Бродський наполягає на тому, що таку систему потрібно ввести якнайшвидше. Для справжнього любителя баскетболу 20 гривень – не такі великі кошти. А клубу вони однозначно підуть на користь. Тим паче, якщо враховувати специфіку нашого залу, то частина квитків (місця на балконі) коштуватиме лише 10 гривень. Наразі ми працюємо над створенням квитків і абонементів для вболівальників, а також мережі їхньої реалізації. І вже з чемпіонату 2018/2019 років у тестовому режимі запустимо квиткову систему в роботу».

Придбати квитки та абонементи на ігри можна буде біля входу в зал факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Винниченка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here