Кропивницьким фрилансерам пропонують взяти участь в акції від ПриватБанку

В акції можуть брати участь клієнти та замовники біржі фрилансу Freelancehunt

553
кількість переглядів

ПриватБанк, MаstеrCard і Freelancehunt продовжують полегшувати умови праці фрилансерів та IT-спеціалістів та дарувати приємні подарунки.

Про це CBN поінформували в прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Завдяки новій акції «Від листопада до снігопаду будуть подарунки!» учасники зможуть отримати круті подарунки, а також картки з індивідуальним дизайном. Акція триватиме до 25 грудня 2018 року.

Умовою участі є реєстрація на сторінці Freelancehunt. Користувачі сайту повинні отримати платежі з використанням картки Mastercard на суму від двох тисяч гривень та здійснити від п’яти витрат з картки Mastercard.

В акції можуть брати участь клієнти та замовники біржі фрилансу Freelancehunt.

Обов’язкова наявність ІПН. Вік – від 18 років. Після реєстрації в акції потрібно отримати грошовий переказ або валютну виплату (через будь-яку систему грошових переказів).

Серед подарунків: Xiaomi Mi 6 Black 6/64 Gb, рюкзаки, powerBank, термокухлі.

Перші 200 учасників можуть оформити картку з індивідуальним дизайном, фото та технологією безконтактної оплати безкоштовно.

Сьогодні ПриватБанк пропонує фрилансерам найсучасніші технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі керування валютними зарахуваннями із-за кордону – переказ грошей від фриланс-компаній Payoneer, Upwork, Freelancer, Freelancehunt, Weblancer і багатьох інших міжнародних компаній, українських партнерів. Банк об’єднує зусилля з міжнародними компаніями, щоб істотно скоротити витрати фрилансерів на отримання платежів.

Банківське обслуговування фрилансерів доступне цілодобово через Інтернет-банк Приват24. Відкриття та обслуговування валютних рахунків у ПриватБанку – безкоштовно. Також у цілодобовому режимі працює послуга передачі рахунків чи актів через Приват24.

Спеціальна лінія підтримки для фрилансерів: е-mail: freelancer@privatbank.ua, тел. (092) 900 00 04.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.