У Гриценка визначилися з відповідальним за виборчі штаби на Кіровоградщині

Він відповідатиме за організацію виборчої кампанії

1474
кількість переглядів

Олександра Жимінюка призначили відповідальним за формування виборчих штабів на Кіровоградщині від партії «Громадянська позиція», лідером якої є Анатолій Гриценко.

Про це CBN повідомили у прес-службі обласної організації політичної сили.

Вчора, 14 вересня, голова Центрального виконавчого комітету «Громадянської позиції» Микола Нещадим призначив відповідальною особою з проведення підготовчої роботи з формування і кадрового наповнення виборчих штабів для участі у виборах президента у 2019 році у Кіровоградській області Олександра Жимінюка.

«Він відповідатиме за організацію виборчої кампанії, формуватиме та організовуватиме роботу окружного виборчого штабу на громадських засадах на період до початку виборчої кампанії», – сказано зокрема, у повідомленні.

Олександр Жимінюк з 2015 року є членом «Громадянської позиції». У тому ж році очолив Кіровоградську обласну організацію партії. Він 1972 року народження, приватний підприємець, засновник Благодійного фонду «Покрова-2013».

Нагадаємо, чергові вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.