Про таких героїв, як ви, треба знімати фільми – Президент в третьому полку спецназу

Порошенко сказав, що Кропивницький у нього асоціюється з третім полком спецназу

2110
кількість переглядів

Під час візиту до Кропивницького з нагоди Дня міста Президент Петро Порошенко відвідав третій окремий полк Сил спеціального призначення Збройних Сил України, де ознайомився зі славним героїчним шляхом частини та оглянув відновлені приміщення частини.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Верховному Головнокомандувачу продемонстрували Кімнату бойової слави, де зібрані артефакти бойової історії полку за час виконання завдань з перших днів російської агресії проти України.

Героїчний шлях підрозділ пройшов від Криму до Савур-могили, Донецького аеропорту та Дебальцево. Бійці полку брали участь в основних бойових зіткненнях з російськими окупантами та проросійськими терористами в ході Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил.

Кімната бойової слави включає в себе кілька залів з різними за тематикою експозицій, починаючи від перших днів російської окупації і до сьогоднішнього дня.

Усі артефакти бійці зібрали в ході бойових дій. Тут, зокрема, можна побачити зброю, форму, спорядження та прапори, які належали російським окупантам та проросійським терористам.

Окремий зал присвячений боям в Донецькому аеропорту, де представлені особисті речі українських спецназівців, бронежилети, які врятували життя українських бійців, фотографії, символічний ключ від ДАПу та прапор, який майорів в аеропорту.

Президент згадав, що в його кабінеті зберігається лялька, яку передали з ДАПу наші воїни-десантники.

Порошенко разом із командиром частини вшанували пам’ять загиблих спецпризначенців, яким присвячена окрема експозиція.

«Про таких героїв, як ви, треба знімати фільми», – зазначив Глава держави.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.