У Кропивницькому витратять 6 мільйонів гривень на встановлення відеокамер

Суть програми – впровадження на території Кропивницького системи відеоспостереження

420
кількість переглядів

21 листопада 2017 року в Кропивницькому рішенням сесії затвердили міську програму профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017 – 2020 рр.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник відділу з питань запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами Олександр Шишко сьогодні, 18 вересня, передає кореспондент CBN.

«Якщо заглянути в історію, років десять ідуть розмови про систему відеоспостереження, десь років десять і були встановлені перші камери, їх було близько десяти – п’ятнадцяти. Районна рада виграла грант на встановлення, але історія замовчує, де ділися камери і куди пішла ця програма», – сказав Шишко.

У 2017 році у Кропивницькому вирішили практично підійти до встановлення системи відеоспостереження для захисту громадян. На ці заходи планують витратити 6 мільйонів гривень протягом 2017 – 2020 років.

У Кропивницькому планували встановити 75 камер. Вже сьогодні стало зрозуміло, що є потреба збільшити цю кількість, над чим у міськраді працюватимуть.

Нагадаємо, в обласному центрі у рамках програми «Безпечне місто» у тестовому режимі вже працюють 18 відеокамер.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.