Підозрюваний у вбивстві в Кропивницькому не прийшов на суд – раптом зліг з бронхітом

Підозрюваний на засідання не з’явився, суддя Світлана Льон повідомила, що у нього бронхіт

2536
кількість переглядів
Арсен Мартиросян

Сьогодні, 19 вересня, підготовче судове засідання у Ленінському районному суді у справі підозрюваного у стрілянині біля нічного клубу «Вельвет», внаслідок чого дві людини отримали тяжкі поранення, одна з них померла у лікарні, перенесли через відсутність одного з суддів.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Суддя Андрій Загреба перебуває на лікарняному, захворів і підозрюваний – в нього діагностували бронхіт. Засідання перенесли на 28 вересня.

«Обвинуваченого затримали оперативні працівники 9 липня 2018 року у Кропивницькому. Обвинувачується за ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 115, п. 1 ч. 2. ст. 115. Це умисне вбивство і замах на умисне вбивство двох осіб», – прокоментувала прокурор Кіровоградської місцевої прокуратури Олена Ремес.

Якого покарання вимагатиме прокуратура, прокурор не зазначила. Підозрюваний раніше притягувався до відповідальності. Про які порушення йдеться, також не конкретизували, оскільки це – матеріали кримінального провадження. Попередні правопорушення врахують при розгляді справи.

«Під час розгляду даної судової справи будемо наполягати на підтриманні обвинувачення, що це було дійсно умисне вбивство, щоб особа отримала покарання за скоєне», – повідомила адвокат потерпілої Галина Ковальова.

«Я хочу, щоб його посадили, щоб його мама так само плакала, як я. В мене була абсолютно неконфліктна дитина. Відповідні характеристики є і з місця роботи, і з місця навчання. Якщо людина ходить з пістолетом, може загинути будь-чия дитина. Я хочу, щоб він відповів по закону, скільки він може всіх підрізати, калічити, убивати?! Думаю, повинен бути максимальний вирок», – сказала мама загиблого Галина Ловейкіна.

Нагадаємо, Арсена Мартиросяна, підозрюваного у вбивстві й тяжких тілесних, арештували в Кропивницькому. Кіровський районний суд Кропивницького взяв його під варту строком на два місяці.

Підозрюваний 2 листопада 2016 року біля нічного клубу «Вельвет» стріляв у жителів Кропивницького. Один загинув, його товариш, який кілька днів перед цим повернувся з АТО, отримав тяжкі поранення. Зловмисник утік з місця пригоди. Його оголосили в розшук.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.