У Кропивницькому готуються до відкриття AGROEXPO-2018 (ФОТО)

Старт виставки запланований на 26 вересня

1666
кількість переглядів

В обласному центрі готуються до проведення міжнародної виставки AGROEXPO.

На якому етапі зараз підготовчі роботи, за тиждень до відкриття перевірив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 19 вересня, передає кореспондент CBN.

Як розповів голова Асоціації «Украгромаш» Павло Штутман, за результатами минулого року AGROEXPO увійшла в десятку найбільших виставок Європи – займала 125 тисяч квадратних метрів. Цьогоріч площі буде не менше.

«Для нас важливо, що ця виставка, яка започаткувалася на спільному ентузіазмі, переростає у захід європейського рівня. У цьому році ми відремонтували чотири тисячі квадратних метрів, облаштували нову реєстраційну зону, створили третій конференц-зал на 120 місць, де проходитиме ділова програма. У нас братиме участь ряд іноземних делегацій. У перші три дні відбуватимуться польові демонстрації техніки. Ми боремося за те, щоб ця виставка була одним із драйверів економіки України», – розповів Павло Штутман.

«Покровський ярмарок», який проходить у рамках AGROEXPO, цьогоріч триватиме на один день довше – чотири дні. За цей час кожен район області презентуватиме свій економічний, культурний і туристичний потенціал.

Для зручності відвідувачів поряд із виставковою площею облаштували стоянку на п’ять тисяч автомобілів.

«Ми з кожним роком маємо позитивну динаміку – людей, представників і площі більше, організація якісніша і про нас все більше і більше в Україні і світі дізнаються. Переконаний, що в цьому році ми добре попрацювали для того, щоб цьогоріч виставка AGROEXPO відкрилася для відвідувачів по-новому», – зазначив Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.