У Благовіщенському районі триває будівництво амбулаторії (ФОТО)

Наступного тижня вже зводитимуть стіни

891
кількість переглядів

В селі Йосипівка Благовіщенського району повним ходом тривають роботи з будівництва амбулаторії за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про це CBN повідомили у Благовіщенській РДА.

З моменту початку будівельних робіт перенесли водопровід та кабелі Інтернету, зробили подушку під фундаментні блоки та завершили їх монтаж. Наразі здійснюється зворотна засипка фундаментних блоків та розпочинається заливка верхнього монолітного поясу фундаменту.

Наступного тижня планується розпочати зведення стін. Для будівництва придбали фундаментні блоки, товарний бетон, армуючу сітку, газобетон, плити перекриття та перемички.

Загальна кошторисна вартість об’єкту згідно проектно-кошторисної документації становить – 6272,153 тис. грн., в тому числі: кошти державної субвенції у сумі 5,6 млн. грн. та співфінансування з районного бюджету – 627,2 тис. грн.

Згідно узгодженого календарного плану виконання робіт будівництво повинно завершитися до 25 листопада 2018 року.

Нагадаємо, Кіровоградщина стала однією з перших областей, де розпочали будівництво нових сільських амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.