ПриватБанк пропонує скористатися сервісом «Облік робочого часу співробітників»

ТОВ «Сідвелс» спеціалізується на переробці високоякісної сировини насіння соняшнику і виробництві халви соняшникової в асортименті, ядра насіння соняшнику, олії соняшникової, безалкогольних напоїв (квасу, лимонаду), макухи соняшника та твердих видів палива (брикетів, пелетів з лузги насіння соняшника)

679
кількість переглядів

Вже майже два роки співробітники товариства з обмеженою відповідальністю «Сідвелс», що у Світловодську, не запізнюються на роботу, не дозволяють собі раніше залишити робоче місце чи не прийти.

Рецепт росту свідомості працівників надзвичайно простий – впровадження сервісу «Облік робочого часу співробітників», повідомили CBN у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Сервіс «Облік робочого часу співробітників» ПриватБанку – унікальна для України послуга, що надає можливість підприємствам усіх форм власності здійснювати облік часу, відпрацьованого кожним співробітником.

«ТОВ “Сідвелс” стали нашими першими клієнтами, які запровадили цей сервіс, – розповіла керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Корж. – Саме разом з ними ми відшліфовували всі нерівності та неточності. Вони були терпеливі та толерантні, а ми намагалися якнайшвидше виконати всі вимоги та зауваження клієнта».

Аби впровадити сервіс «Облік робочого часу» на будь-якому підприємстві, слід просто оформити зарплатні або кредитні картки ПриватБанку для кожного співробітника та встановити POS-термінал з необхідним програмним забезпеченням.

Користування сервісом – просте. Співробітник проводить зарплатною або карткою «Універсальна» через POS-термінал, фіксуючи час приходу чи виходу. На його телефон приходить SMS-повідомлення із зазначенням часу входу чи виходу. Власники смартфонів на базі OC Android можуть табелюватися через мобільний додаток Приват24.

«Я рекомендую підприємствам запроваджувати систему обліку робочого часу ПриватБанку, – поділилася досвідом головний бухгалтер ТОВ «Сідвелс» Віта Романенко. – Вигоди від цього очевидні. Це – дешево: ми моніторили ринок, порівнювали з іншими пропозиціями. Витрати на обладнання та програмне забезпечення програють пропозиції банку, де потрібно лише встановити термінал та оплачувати мінімальну абонплату. Це – надзвичайно просто у використанні, потрібна лише картка і телефон співробітника. Це – актуально: вся інформація в реальному часі доступна в “Приват24 для бізнесу”, звіти щодня приходять на електронну пошту для самостійного опрацювання та аналізу, доступний API для інтеграції з власними системами. Щодо дисципліни – тут без питань взагалі».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.