ПриватБанк додав квитки до Apple Wallet

Якщо квиток купується в Privat24 на iPhone, його можна відразу додати в гаманець

762
кількість переглядів

Privat24 запустив нову функцію для користувачів iPhone – додавання куплених у ПриватБанку залізничних квитків до Apple Wallet.

Відтепер користувачі iOS-пристроїв, придбавши квиток з QR-кодом на поїзд через Privat24 або інші сервіси ПриватБанку, зможуть одним кліком додати його у свій Wallet і пред’явити під час посадки у вагон, повідомили CBN у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Якщо квиток купується в Privat24 на iPhone, його можна відразу додати в гаманець, якщо ж квитки придбано через веб-версію електронного банку, у терміналі самообслуговування або на квитковому сайті ПриватБанку, додати їх у Wallet можна з архіву квитків у розділі «Транспорт» мобільного банку.

Як зазначають у банку, під час посадки в поїзд квитки, збережені у Wallet, будуть доступні в два кліки без необхідності підключення до Інтернету та пошуку сервісних повідомлень від банку. Нова функція доступна всім користувачам Privat24 на iOS, для її активації достатньо оновити Privat24 в App Store.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.