У Кропивницькому разом з корейцями розроблятимуть дрони. (ФОТО)

763
кількість переглядів

У Кропивницькому відкрився представницький офіс та дослідницький центр корейської компанії з розробки та виробництва дронів SafeusDrone.

На урочисте відкриття в Льотну академію НАУ завітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу та народні депутати, передає кореспондент CBN.

Керівник Льотної академії Сергій Неділько підкреслив значущість того факту, що країна, яка займає передове місце серед інноваційних країн світу, в тому числі в розробці дронів, обрала для співробітництва саме Кропивницький і ЛА НАУ, де вже сьогодні здійснюється підготовка спеціалістів з безпілотників.

Президент компанії SafeusDrone Квак Воонг Шин зазначив, що офіс відкритий для талановитих українців: «Одна людина – слабка, а разом – ми сильні».

Гостей з Республіки Корея привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Він зазначив, що на Кіровоградщині активно впроваджуються ІТ-технології: «Саме наш регіон є надійним партнером, саме в нашому регіоні є можливість використовувати знання наших талановитих студентів. Ми виробляємо найякісніші системи безпеки, ми активно впроваджуємо в сільське господарство нові технології. І нам приємно, що друзі з Кореї готові продовжити ці перетворення, які дадуть нам можливість мати нові робочі місця і новий соціальний рівень на Кіровоградщині».

У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу наголосив, що подібна співпраця – ідеальне партнерство, і що вже через півроку можна буде побачити перші результати.

Після урочистого відкриття офісу курсанти академії продемонстрували, як дрони можуть обприскувати поля, перевіряти цілісність ліній електропередач та допомагати рятувати людей на пожежах.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.