У Кропивницькому відбудеться національний фестиваль-конкурс дитячої, юнацької та молодіжної творчості

Це відкритий мистецький захід, що проводиться з метою підтримки розвитку молодих митців, сприяння реалізації культурних і мистецьких дебютів, професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді України

715
кількість переглядів

12 – 13 жовтня у Кропивницькому відбудеться національний Фестиваль-конкурс дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Fest миру, радості, добра».

Про це сьогодні, 26 вересня, повідомили організатори заходу, передає кореспондент CBN.

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

«Враховуючи те, що досвід у нас є, обговорили свій варіант проекту і подали заявку з усіма необхідними документами для того, щоб команда Українського культурного фонду розглянула можливість проведення такого фестивалю в нашому місті з керівництвом нашої команди, – розповіла керівник КСТ «ОЛІМП» Марина Машина. – На першому етапі учасники подали більше 600 проектів, перший етап відсіяв десь 150 проектів, ми залишилися далі проходити конкурс. Потім отримали запрошення і нам оголосили рішення, що з більше 400 проектів наш проект зайняв 36 місце і набрав 90 балів зі 100».

У програмі фестивалю-конкурсу:

– благодійні концерти від учасників фестивалю в обласній дитячій лікарні, Кіровоградському будинку дитини, Кіровоградському обласному психо-неврологічному інтернаті;

– концертна програма до Дня захисника України на території третього полку спецпризначення Збройних Сил України;

– виставка-конкурс дитячих малюнків, присвячених тематиці фестивалю;

– перегляд конкурсних виступів колективів-учасників проекту «FEST миру, радості, добра»;

– майстер-класи від фахівців сучасної та спортивно-бальної хореографії;

– виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва;

– гала-концерт учасників та переможців фестивалю – конкурсу «FEST миру, радості, добра».

Вхід та участь у всіх заходах фестивалю безкоштовні.

«Ми вирішили не просто провести фестиваль творчих колективів, ми вирішили провести фестиваль, де ми можемо зібрати учасників такого складу – від великих до найдоросліших, від дебютантів до професіоналів, від тих людей, як талановиті, здорові, щасливі, до тих, які потребують нашої уваги, допомоги, участі», – зазначила Марина Машина.

Більш детальну інформацію про умови участі та співпраці можна отримати за телефонами координаторів проекту: +38(050) 6488097; +38(050)6840373; +38(050)5285620.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.