На Кіровоградщині з’явиться таксі, в якому можна буде розраховуватись криптовалютою

Вперше в Олександрії з'явиться можливість оплати таксі за допомогою криптовалюти

1415
кількість переглядів

Криптовалюта – цифрова валюта, захищена за допомогою криптографічних технологій. Фізичного аналогу в цих грошових одиниць немає, вони існують лише у віртуальному просторі.

Найпоширенішим способом видобутку криптовалюти вважається майнінг (від mining – добувати). Майнінг – це вирішення криптографічних завдань різної складності з використанням потужностей обладнання.

Служба таксі «Тук-тук» в Олександрії готує для своїх клієнтів нову послугу: тепер за поїздку в таксі можна буде розплатитися криптовалютою.

Про це повідомляє Alexcity.

Швейцарська компанія PLATINCOIN стала партнером службитаксі «Тук-тук» для реалізації цього проекту. Як повідомив директор таксі Іван Кутепов, для простоти і зручності оплати в таксі буде розміщуватися наклейка з QR-кодом, яку клієнт повинен буде просканувати через додаток на телефоні й таким чином розрахуватися за поїздку.

Запуск проекту планується на початку жовтня.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.