Кропивницькі спецпризначенці вийшли до фінальної частини Відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу

Перегляди: 3412

Сьогодні, 28 вересня, завершилася групова стадія Відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу.

На цьому етапі ФК «Кропивницький», за який грають переважно спецпризначенці 3-го полку імені Святослава Хороброго, виступали в дивізіоні Південь, повідомляє кореспондент CBN.

В ньому за вихід до наступного раунду боролися 10 команд. Кропивничани зіграли 18 матчів, з яких 16 виграли й лише двічі поступилися. В цих поєдинках наші воїни забили у ворота конкурентів 52 голи, а в свої пропустили – 10.

Набравши 48 очок, підопічні Едуарда Особлюка посіли перше місце й продовжать боротьбу за нагороди.

За регламентом вже 4 жовтня кропивницькі футболісти будуть приймати в міні-турнірі суперників, яких визначить жереб із числа тих, що посіли другі та треті місця в інших групах.

Щоб потрапити до четвірки найкращих, яка 15 жовтня в Харкові визначатиме чемпіона України, ФК «Кропивницький» потрібно виграти домашній фінальний етап.