«Олександрія» здобуває вольову перемогу над «Олімпіком»

Перегляди: 2505

Сьогодні, 29 вересня, в матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги олександріці в гостях зустрічалися з донецьким «Олімпіком».

Після двох поразок поспіль підопічні Володимира Шарана палали бажанням реабілітуватися та зберегти місце в чільній трійці, повідомляє кореспондент CBN.

Але матч для гостей розпочався невдало. Вже на 11-й хвилині Віталій Кольцов вразив ворота Юрія Паньківа. На 23-й хвилині Дмитро Шастал відновив рівновагу.

Господарі зусиллями Сергія Політила через вісім хвилин знову вийшли вперед - 2:1. До перерви рахунок не змінився.

А в другому таймі гості підсилили тиск, й кращий бомбардир Олександрії в цьому сезоні Євген Банада вдругє відновив рівновагу. Та на цьому наші земляки не зупинилися й на 89-й хвилині Василь Грицук з пенальті забив переможний гол -2:3.

Команда Володимира Шарана здобула надважкі три очки й зберегла за собою третє місце в турнірній таблиці УПЛ.