«Інгулець» мінімально переграв «Суми»

Перегляди: 949

У матчі 11 туру Першої ліги петрівський «Інгулець» на виїзді зустрічався з ПФК «Суми».

Сумчани з перших хвилин «закрилися» в захисті, сподіваючись на швидкі контратаки, передає кореспондент CBN.

До середини першого тайму господарі кілька разів серйозно загрожували воротам Геннадія Ганева, який свою команду не підвів. У гостей мав шанс ударом із розвороту забивати Акименко. Та удар сильним не вийшов, і голкіпер суперників м’яч забрав.

Акименко таки забив свій сотий гол у Першій лізі. Олександр на 39-й хвилині відгукнувся на передачу врозріз від Євгена Запорожця й влучно пробив у дальній кут – 0:1.

У другому таймі Акименко після комбінації за участі Кен Ели та Мішуренка міг забити вдруге, але не дуже впевнено обробив м’яч, і голкіпер Штанько цього разу свою команду врятував.

Сумчани до останньої хвилини йшли вперед, сподіваючись відігратися. Та підопічні Сергія Лавриненка впевнено захищалися й здобули свою шосту перемогу в сезоні.

Після 11 турів «Інгулець» займає третє місце.