На Кіровоградщині реконструюють 11 спортмайданчиків у міні-футбольні поля зі штучним покриттям

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України врахувало пропозиції області щодо нових об’єктів

3229
кількість переглядів

Кіровоградська область отримає 8 мільйонів 244,5 тисячі гривень за рахунок державної програми на фінансування у цьому році реконструкції 11 спортмайданчиків.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

У планах – перебудувати старі спортивні майданчики на міні-футбольні поля зі штучним покриттям у містах Кропивницькому – при НВО «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16», Знам’янці – при НВК «Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія», Олександрії – при НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», Новоукраїнці – при НВО № 8 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та у Малій Висці при ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів.

Реконструкція майданчиків відбудеться також у Голованівську – на стадіоні «Колос», у Новгородці при НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», в Петровому – при НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія», у Компаніївці – при «Компаніївському НВО», а також в селі Григорівка Світловодського району при ліцеї «Надія» та у селищі Приютівка Олександрійського району при НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.