ПриватБанк розширює мережу банкоматів і терміналів у Станиці Луганській

З 2 по 8 вересня КПВВ був тимчасово закритий - проводилася реконструкція пункту. Ремонт дозволив збільшити кількість робочих місць для співробітників пункту пропуску і створити більш комфортні умови для людей, які перетинають лінію розмежування

0
596
views

У селищі Станиця Луганська розташований єдиний у Луганській області контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування, що проходить через селище.

Відразу ж після відкриття контрольного пункту спостерігалося збільшення черг до банкоматів Ощадбанку і ПриватБанку, повідомили CBN у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Це пов’язано з тим, що, починаючи з 8 вересня, лінію розмежування через КПВВ перетинала значна кількість жителів непідконтрольних Україні територій пенсійного віку, які хотіли зняти готівку в банкоматах, розташованих у селищі.

На сьогоднішній день у селищі Станиця Луганська працюють два повнофункціональні відділення ПриватБанку за адресами: вулиця Центральна, 37, і квартал Молодіжний, 20. У цих же відділеннях працюють два зовнішніх банкомати ПриватБанку. Третій зовнішній банкомат розташований в мінімаркет «Імідж» на вул. Деповській, 32. Всі три банкомати доступні для клієнтів цілодобово, і зняти готівку в них можна за допомогою карти будь-якого банку України без комісій.

«Для нас дуже важливо, щоб наші клієнти могли зручно і комфортно користуватися послугами ПриватБанку в будь-якій точці України, а тим більше на територіях, наближених до лінії розмежування, – зазначив директор Східного регіонального управління ПриватБанку Едуард Мізін. – Ми постійно моніторимо ситуацію і аналізуємо щоденну кількість операцій в наших відділеннях і банкоматах, які знаходяться поблизу від КПВВ Станиця Луганська. Тому ми прийняли рішення розширити для зручності клієнтів мережу банкоматів і терміналів самообслуговування і в інших районах селища».

Під час реконструкції на КПВВ Станиця Луганська ПриватБанк встановив додатковий термінал самообслуговування на автостанції на вул. Лермонтова, 1. Також зараз проводяться підготовчі роботи з монтажу терміналу самообслуговування і банкомату в селі Макарове (суміжному з селищем) – у магазині «Єрмак». Найближчим часом планується розпочати роботи з монтажу ще одного банкомату в районі автостанції. Всі перераховані пристрої планується встановити до середини жовтня.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.