Шляхопровід по провулку Об’їздному в Кропивницькому відремонтують за три місяці

Нацполіція посилить контроль за рухом транспорту в цьому районі

3145
кількість переглядів

Капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їздному в Кропивницькому триватиме три місяці.

Про це на нараді з керівниками підприємств ЖКГ сьогодні, 1 жовтня, розповів заступник міського голови Олександр Мосін, передає кореспондент CBN.

«Можливо, щось зміниться, і терміни будуть зменшені. Демонтаж покаже, адже проект в технічній частині розробляли в 2016-му, корегування по фінансовій частині – у 2017-му», – зазначив Мосін.

Тому, за словами заступника мера, одним з головних питань є перекриття руху на цій ділянці, і вирішення питання перевезення кропивничан з одного району міста в інший.

Ремонт розпочнеться одразу на двох крайніх смугах: облаштовуватимуть тротуари, причому на вже капітально відремонтованому дорожньому полотні.

Для проїзду залишиться центральна смуга дороги, та тролейбуси рухатися все одно не зможуть – для забезпечення можливості роботи кранів демонтують контактну мережу.

Транспортне сполучення тролейбусами розділять на три частини: від Лісопаркової до аеропорту, від площі Дружби народів до центру міста і далі, на ділянці «розриву» замість тролейбусів ходитимуть додаткові автобуси. Інтервали руху зменшать.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.