У Кропивницькому чекають на початок роботи біогазової електростанції

Попередня потужність станції для міста – 600 кіловат

797
кількість переглядів

Фірма «ЛНК», завдяки якій на полігоні твердих побутових відходів у Кропивницькому працюватиме біогазова електростанція, вже отримала кадастровий номер на ділянку, де буде встановлено обладнання.

Така інформація прозвучала на нараді з керівниками підприємств ЖКГ сьогодні, 1 жовтня, передає кореспондент CBN.

За словами керівника ГУ ЖКГ в місті Віктора Кухаренка, подальші кроки – розгляд питання з надання земельної ділянки в оренду на найближчій сесії міськради.

Як розповіла CBN заступник директора «Екостайлу» Тетяна Мартовицька,
дегазація сміттєзвалища дозволить зменшити шкідливі викиди в атмосферу та знизити рівень пожежонебезпечності полігону, а також пристосувати його обслуговування до вимог нових правил експлуатації.

«12 соток землі виділяють підприємству “ДНК” впритул до сміттєзвалища. Фірма вже придбала необхідне обладнання з урахуванням наших потужностей. Тим часом триває повне обстеження полігону задля розробки відповідних мап та визначення місць буріння 86 свердловин», – розповіла Тетяна Мартовіцька.

За її словами, проект працюватиме мінімум 50 років.

«Навіть на закритих полігонах впродовж ще десяти років можна видобувати біогаз. А в нас полігон діє», – зазначила заступник директора «Екостайлу».

Проект стартує з моменту надання сесією міськради земельної ділянки в оренду.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.