На Кіровоградщині директора підприємства підозрюють у привласненні коштів, виділених на ремонт госпіталю

Директора підрядної організації підозрюють у отриманні 5,7 млн. грн. економічної вигоди за рахунок держбюджету

427
кількість переглядів

Обласна прокуратура повідомила про підозру директору підприємства підрядника в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та привласненні бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни.

Про це CBN поінформували в обласній прокуратурі.

Досудове розслідування встановило, що вищезазначена організація упродовж 2016-17 років уклала ряд договорів підряду, пов’язаних із ремонтно-будівельними роботами на об’єктах Управління капітального будівництва Кіровоградської ОДА та Управління житлово-комунального господарства міськради Кропивницького. З метою ухилення від сплати податків підрядники скористались послугами «конвертаційного центру». Вказане призвело до фактичного ненадходження в державний бюджет податку на додану вартість у сумі понад 4,9 млн. грн.

Службові особи підприємства на 737 тис. грн. завищили вартість обладнання, придбаного для капітального ремонту Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни.

Керівнику підрядної організації інкримінують умисне ухилення від сплати податків (ч.3 ст.212 ККУ), привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 ККУ) та службове підроблення (ч. 2 ст. 366 ККУ).

Наразі директору підрядної організації обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави у сумі 350 тис. грн. Питання щодо правової кваліфікації дій інших службових осіб підприємства на даний час вирішується.

Слідство триває.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here