На Кіровоградщині проводять відпрацювання для недопущення рейдерства

Комплекс відповідних заходів поліція проводить і нині

2492
кількість переглядів

Поліцейські проводять оперативно-профілактичне відпрацювання на території області з метою недопущення рейдерських захоплень майна підприємств, крадіжок, будь-яких протиправних проявів, пов’язаних із незаконним заволодінням сільгоспкультурами.

Про це під час зустрічі з журналістами та громадськими активістами сьогодні, 2 жовтня, повідомив начальник ГУ Нацполіції в області Роман Козьяков, передає кореспондент CBN.

«Рейдерських захоплень сьогодні не відбувається. Були спроби вимагати гроші, захопити урожай. Людей притягнуто до відповідальності, вони відповідатимуть за свої вчинки»,- сказав Козьяков.

Штат Нацполіції Кіровоградщини на сьогодні складає 2 тисячі 507 осіб. Некомплект – 326 осіб. Комплектування здійснюють шляхом оголошення конкурсів, підбору кадрів тощо. 42 екіпажі несуть цілодобову службу на території регіону. Для швидкої передачі інформації правоохоронців забезпечили планшетами.

«Поліція – це частина суспільства. Дива не станеться без взаємодії з іншими громадянами», – зауважив керівник Нацполіції Кіровоградщини.

Нагадаємо, прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко повідомив про підозру депутату сільської ради Полтавщини та адвокату, які намагалися незаконно зібрати урожай соняшника на території одного з агропідприємств Петрівського району.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.