На Кіровоградщині теплогенеруючі підприємства заборгували «Нафтогазу» майже 500 мільйонів

З урахуванням штрафних санкцій, пені та інфляційних нарахувань

813
кількість переглядів

Загальна заборгованість теплогенеруючих підприємств за спожитий газ з урахуванням боргів минулих років та нарахованих штрафних санкцій, пені та інфляційних нарахувань, склала 498,2 мільйона гривень, в тому числі заборгованість поточного року – 183, 4 мільйона гривень.

Про це повідомила начальник головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук під час колегії в ОДА щодо стану готовності об’єктів житлового фонду, котелень, інженерних мереж до опалювального сезону сьогодні, 2 жовтня, передає кореспондент CBN.

Найбільшу заборгованість за спожитий газ мають:
КП «Тепленергетик» – 220, 2 млн грн.;
ДП «Кіровоградтепло «ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 165 млн грн.;

Найнижчий рівень розрахунків мають:
КП «Тепленергетик» – 40%;
КП «Теплокомуненерго» – 42%;
ДП «Кіровоградтепло «ТОВ «ЦНТІ УНГА» – 52%.

Мінрегіон України сформував реєстр підприємств, що матимуть можливість реструктуризувати заборгованість за електроенергію та природний газ та списати суми.

До цього реєстру включили шість підприємств області. Договори реструктуризації уклали з трьома підприємствами: КП «Теплоенергетик», КП «Олександріятеплокомуненерго» та КП «Енерговодоканал» (смт Смоліне).

Станом на 27 вересня 6,7 мільйона гривень заборгували установи, що фінансуються з державного бюджету. Найбільшим боржником є Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету – 5,7 мільйона гривень. Ще 1,7 мільйона гривень винні установи бюджетної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів Кропивницького – 476 тисяч гривень, та Олександрії – 1,2 мільйона гривень.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.