Банкіри привітали освітян Кропивницького з професійним святом (ФОТО)

Педагогам презентували нові можливості та продукти банку

0
240
кількість переглядів

ПриватБанк запросив на гостину директорів кропивницьких шкіл, аби привітати освітян з Днем учителя.

Топ-менеджери Кіровоградської філії ПриватБанку висловили подяку за їхню важливу, відповідальну і нелегку працю, а ще – поділились своїми досягненнями та ознайомили з найновітнішими банківськими технологіями і вау-продуктами, повідомили CBN у прес-службі банку.

«Ми всі родом із дитинства, всі були учнями, тому про роботу педагога знаємо не з чуток, – зазначив директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку Ростислав Масло. – Скажу відверто, я лише один раз був у кабінеті директора (серйозну розмову запам’ятав на все життя). А тут така кількість директорів відразу в одному місці. Сьогодні особливий день, коли ми вітаємо людей, які займаються найціннішим – нашим майбутнім. Ми вдячні вам за титанічну працю, за мужність та терпіння. Бажаємо нам усім миру та стабільності».

Педагогам презентували нові можливості та продукти банку: придбання товарів чи послуг через QR-код, зняття готівки без банківської картки та можливість придбати автівку на виплат всього за дві хвилини і навіть без відсотків.

Найбільше пожвавлення викликала інформація про роботу ЮніорБанку: Бізнес-Школи, екскурсії банком чи до квест-кімнати, оплати за обіди в школі без будь-яких банківських комісій.

Під час неформальної бесіди очільники шкіл поділились здобутками у розбудові нової української школи та згодилися, що співпраця з ЮніорБанком значно розширює можливості освітян, допомагає у вихованні всебічно грамотної особистості. Уроки у Бізнес-Школі допоможуть їх учням навчитися бути лідерами, ставати самостійними, комунікабельними, дізнатися і як працює банк, і як побудувати свій перший start-up.

Наостанок усі зробили записи у свої щоденники та запланували зустріч наступного року на День учителя.

ЮніорБанк – це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Тут немає нудних уроків і конспектів, усе навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі. ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансовій грамотності, але й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу.

Бізнес-Школа ЮніорБанку – це цикл занять для дітей від шести до 17 років, на яких топ-менеджери банку розкажуть усе про банківські технології, про те, як правильно ставити цілі та планувати бюджет, накопичувати та інвестувати, будувати комунікації в мережі Інтернет, побудувати свій перший start-up. Кожен випускник отримує сертифікат про закінчення Бізнес-Школи. Навчання в школі – безкоштовне.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here