На Кіровоградщині продавали підроблене вершкове масло з Дніпра

Замість жирів тваринного походження для виготовлення продукції використали рослинні

3153
кількість переглядів

До Головного управління Держпродспоживслужби в області звернулася жінка, яка в магазині купила масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,6%, але вдома засумнівалася в його якості.

Про це CBN поінформували в прес-службі ГУ Держпродспоживслужбі в області.

Масло виробництва ТОВ «Інтер-мол» (Дніпро) продавалося в мережевому магазині. Стан та смакові якості продукту викликали у жінки сумніви. За результатами випробувань ДП «Черкасистандартметрологія» встановили, що вміст немолочного стороннього жиру складає 76%, органолептичні показники не відповідають цьому виду продукції. Замість жирів тваринного походження для виготовлення продукції використали рослинні. Такий продукт є фальсифікатом.

Всі залишки масла «Селянське солодковершкове» 72,6% жиру виробництва ТОВ «Інтер-мол» вилучили з обігу мережі магазинів.

Держпродспоживслужба області направила лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області задля вилучення та відкликання виробником продукції цієї партії.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.