Під час відкриття змагань «Захисник Кіровоградщини – 2018» відбудеться авіашоу

Також учасники змагань візьмуть участь у благодійному марафоні 12 жовтня

730
кількість переглядів

«Захисник Кіровоградщини – 2018» проходитиме у Федорівці.

Про це CBN повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Обласний етап національно-патріотичних змагань «Захисник Кіровоградщини» проходитиме із 11 по 12 жовтня у Федорівці Первозванівської сільської ОТГ Кіровоградського району. Також юні учасники змагатимуться на військовому полігоні за межами населеного пункту.

Заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко відзначила, що під час урочистого відкриття відбудеться авіашоу. Центр медико-психологічної реабілітації «КОМПАС» презентуватиме спеціальне обладнання з основ військової медицини.

Цього року учнівська молодь випробовуватиме свої сили і вміння у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиратиме та збиратиме на швидкість автоматичну зброю, братиме участь у силових вправах на спортивних знаряддях, зокрема на поперечині, у перетягуванні канату, в естафеті з елементами перекидання (кантування) колеса, а також долатиме туристичні смуги перешкод.

Також Уляна Соколенко повідомила, що 12 жовтня учасники обласного етапу візьмуть участь у благодійному марафоні від Фортечних валів до площі Героїв Майдану у рамках відзначення Дня Захисника України.

По завершенні марафону відбудеться нагородження переможців цьогорічних змагань «Захисник Кіровоградщини».
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here