Кропивничанин став третім у першому раунді в стрибках у висоту на юнацькій Олімпіаді

Олегу Дорощуку підкорилося висота 209 см

2564
кількість переглядів

На Юнацькіх Олімпійських іграх після сонячних днів пішов дощ. Тож легкоатлети змагалися в непростих погодних умовах, повідомляє кореспондент CBN.

В секторі для стрибків у висоту на старт вийшов вихованець кропивницької СДЮШОР-2 Олег Дорощук. Підопічний Геннадія Здітовецького взяв із першої спроби 185, 190, 195 см, 2 метри та 2.05 см, 209 см нашому земляку підкорилися з другої спроби.

На той час в секторі залишилося тільки три спортсмени із 16-ти. Але Олег Дорощук поступався суперникам із Китаю та Фінляндії за спробами, адже вони 209 підкорили з першого стрибка.

Надалі 213 см подолав у третій спробі лише китаєць, а фінський стрибун та Олег Дорощук не взяли цей рубіж.

Таким чином китаєць захопив лідерство, фінський юнак став другим, а кропивничанин посів третє місце.

Тепер на відміну від інших змагань тут, на Юнацькій Олімпіаді, всі спорсмени знову вийдуть у сектор 14 жовтня й визначать переможця за сумою двох раундів. Тож у нашого Олега залишається шанс навіть на золото.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.