Кіровоградщина допоможе Чернігівщині подолати наслідки вибухів

Наразі Кіровоградщина уже відпрацювала три напрямки допомоги

538
кількість переглядів

Кіровоградська область допоможе Чернігівській подолати наслідки вибухів на складах боєприпасів поблизу міста Ічня.

Про це заявив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 12 жовтня, передає кореспондент CBN.

Завдання скомунікувати з колегами з постраждалої області і визначити, чим потрібно допомогти, дав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради у вівторок, 9 жовтня.

Наразі Кіровоградщина уже відпрацювала три напрямки допомоги. Перший – представники соціально орієнтованого бізнесу зібрали 327 тисяч гривень.

Ще фінанси нададуть райони – по близько 50 тисяч гривень кожен. Ці кошти підуть на відбудову міста.

«Усі 21 район, чотири міста обласного значення і 13 об’єднаних територіальних громад області готові проводити сесії і виділяти кошти. Три громади – Новопразька, Дмитрівська і Приютівська – готові надати допомогу через Олександрійську райдержадміністрацію», – уточнив Сергій Коваленко.

Третій напрямок підтримки – прямі поставки матеріалів, необхідних для відновлення інфраструктури Ічнянського району. Їх готові відправляти з території Кіровоградської області.

«Саме зараз в Ічнянському районі проходить оперативний штаб, де вирішується, яка допомога потрібна від кожної області, зокрема і від Кіровоградської. І, незважаючи на те, що попереду вихідні дні, обласна державна адміністрація буде цілодобово працювати для організації допомоги жителям Ічнянського району», – наголосив Сергій Коваленко.

Нагадаємо, перші вибухи сталися близько 3:30 9 жовтня у Чернігівській області поруч з Ічнею (160 км на схід від Києва), на шостому арсеналі – складах боєприпасів ЗСУ.

За інформацією прес-служби ДСНС УКраїни близько о пів на п’яту ранку закрили повітряний простір в радіусі 30 кілометрів. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинили.

Територія шостого арсеналу становить понад 682 гектари. Орієнтовно на складах знаходиться 88 тисяч тонн боєприпасів.

З зони можливого ураження евакуювали близько 12 тисяч людей. Інформація щодо жертв та постраждалих не надходила.

П’ять чоловік особового складу та дві одиниці техніки групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Кіровоградській області виїхали у Парафіївку Ічнянського району Чернігівської області для надання допомоги з ліквідації наслідків вибухів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.