ПриватБанк попередив, що годин вісім уночі онлайн-сервіси й банкомати не працюватимуть

У рамках процесу міграції на нову версію СКБД всі операції з платіжними картками банку припиняться з півночі до четвертої ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до восьмої години ранку неділі, 14 жовтня

2525
кількість переглядів

ПриватБанк запланував перехід на нову версію систем керування базами даних (СКБД) процесингу, що дозволить збільшити продуктивність і якість обробки операцій з платіжними картками.

Для завершення цієї роботи банк оголосив про планову технологічну паузу процесингу в ніч на 14 жовтня 2018 року, повідомили CBN у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

У рамках процесу міграції на нову версію СКБД всі операції з платіжними картками банку припиняться з півночі до четвертої ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до восьмої години ранку неділі, 14 жовтня. Технологічні роботи проведуть уночі, коли навантаження мінімальне й більшість клієнтів не проводять активних операцій. Також аналогічний «тайм-аут» візьмуть банкомати, термінали самообслуговування та торгові термінали банку.

«Ми просимо вибачення у клієнтів за можливі незручності, але ця робота необхідна для того, щоб ще швидше опрацьовувати все більшу кількість безготівкових платежів клієнтів, – зазначила прес-служба банку. – Технологічна пауза в роботі процесингу займе нетривалий час, тому радимо клієнтам перенести активні шопінг-сесії в інтернет-магазинах чи здійснення будь-яких інших безготівкових розрахунків на ранковий час».

Оновлення програмно-технічних комплексів процесингу дозволить ПриватБанку поліпшити роботу процесингу за рахунок оновлення та встановлення продуктивніших технологій. Також нова версія створить платформу для подальшого розвитку карткових сервісів і нових послуг та продуктів.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here