Рятувальник з Кіровоградщини взяв участь у змаганнях стронгменів (ФОТО)

У запеклій боротьбі наші спортсмени вибороли четверте місце

2586
кількість переглядів

14 жовтня у столиці відбувся Відкритий кубок Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену-2018.

Про це CBN поінформували в У ДСНС в області.

У заході взяли участь 15 збірних команд силових структур України – Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони, Служби безпеки, Управління державної охорони України та Національного антикорупційного бюро України.

Змагання із стронгмену-2018 – особистісно-командні. До складу команд входили по два атлети та один тренер-представник. ДСНС України представляло чотири команди по два атлети. До однієї із команд увійшов і Олександр Поперечний з м. Кропивницький, який неодноразово захищав честь Управління ДСНС України у Кіровоградській області на різноманітних спортивних змаганнях, змагаючись із серйозними суперниками. Він працював із напарником із м. Черкаси.

Цього разу учасники виконували наступні вправи: «арм-овер-арм» удвох; естафети: фермер 100 кг 20 м + 20 м, два мішки 60 кг на 20 м; парний лог-ліфт на рази 150 кг; шина + бурпі з вистрибуванням на колесо (десять разів); парна тяга автомобіля.

У запеклій боротьбі наші спортсмени вибороли четверте місце.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.