Уродженець Кіровограда – і за сумісництвом улюбленець Путіна – пожалівся на поліцію Чорногорії

МВС Чорногорії пояснили, що байкерів затримали для перевірки їх осіб

314
кількість переглядів

Поліція Чорногорії затримала чотирьох байкерів мотоклубу «Нічні вовки», які супроводжували сербського патріарха Іринея під час його візиту до країни.

Як пише «Українська правда», про це повідомляє Balkan Insight з посиланням на лідера «Нічних вовків» Олександра Залдостанова.

«Сьогодні поліція затримала чотирьох наших братів – Нічних вовків Чорногорія. Затримання відбулося після того, як хлопці проводили з аеропорту патріарха Іринея і митрополита Амфілохія. У поліції задавали дурні запитання, які не мають ніякого відношення до службових обов’язків поліцейських. Мабуть, таким чином намагаються чинити тиск на нас і залякувати інших», – заявив Залдостанов.

Місцеві проросійські ЗМІ повідомили, що байкерів тримали у відділку протягом п’яти годин.

МВС Чорногорії пояснили, що байкерів затримали для перевірки їх осіб і з’ясування, у якій якості вони супроводжували патріарха. Затриманих відпустили через кілька годин, оскільки підстав для арешту не було.

Олександр Залдостанов («Хірург») – байкер, президент російського мотоклубу «Нічні вовки», президент некомерційної організації «Асоціація байкерів», генеральний директор клубу «Байк-центр», голова всеросійської громадської організації «Нічні вовки», співзасновник охоронного агентства ТОВ «ЧОП “Вовк 77″».

Він народився 19 січня 1963 року в Кіровограді (зараз – Кропивницький).

«Хірурга» часто називають у ЗМІ улюбленцем президента Росії Володимира Путіна.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here