У Кропивницькому люди наносили зі смітника у двір гори сміття (ВІДЕО)

У дворі утворилися гори сміття вище людського зросту

365
кількість переглядів

У провулку Маркшейдерському в Кропивницькому проживає сім’я, яка вже півтора роки зносить сміття з контейнерного майданчика до себе у будинок та у двір.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник міської спецінспекції Андрій Максюта, передає кореспондент CBN.

За доволі короткий проміжок часу люди наносили зі смітника у двір величезну кількість непотребу. Тут утворилися гори мотлоху вище людського зросту. У будинку також усе завалено сміттям.

«Місцеві жителі поскаржилися, що на подвір’ї та прилеглій території величезне перенакопичення побутового сміття, яке сюди з контейнерного майданчика зносять місцеві жителі. Такі дії вони пояснюють тим, що запасаються на зиму дровами. Це жахливо, адже весь двір у смітті. І ще жахливіше, якщо взимку цим топити. Сусіди говорять, що тут вже завелися щури», – прокоментував Максюта.

Після зауваження квартальної кропивничани трохи прибрали на території, прилеглій до двору. Адже сміття вже було на дорозі не тільки на провулку Маркшейдерському, а й на вулиці Київській. Сусіди з Київської позакидали непотріб назад у двір.

Власник будинку – людина з інвалідністю.

«Сім’ї потрібна допомога як мінімум у забезпеченні дровами, максимум – оформленні субсидії», – зазначив Максюта.

Це жах !!! І всім було байдуже… тільки квартальна сповістила Спецінспекцію… і ми тут. Криси, сморід від гніючого сміття, повна антисанітарія… поруч водойма. Страждають всі сусіди навкруги. Беру ситуацію під контроль.

Опубліковано Andrey Maksyuta Вівторок, 16 жовтня 2018 р.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here