В ОДА проаналізували можливості евакуації жителів Кіровоградщини у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Безпекові питання розглянули під час засідання в облдержадміністрації

738
кількість переглядів

Вчора, 19 жовтня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласної комісії з питань евакуації.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Учасники засідання опрацювали інформацію про стан зберігання боєприпасів на військових складах області, проаналізували можливості евакуації жителів Кіровоградщини у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Питання розглянули в розрізі нещодавніх подій, що мали місце на військових складах Чернігівської області.

Начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Слінченко відзначив, що керівникам територій, де розташовуються військові склади, доручили у стислий термін провести евакуаційні комісії, а також визначити потребу в автотранспорті, харчових продуктах, уточнити кількість населення, насамперед, тяжкохворих та людей з обмеженими фізичними можливостями, узгодити маршрути евакуації. Він повідомив, що протягом року в усіх районах області провели навчання з цивільного захисту, під час яких оперативні служби разом із місцевими органами влади відпрацювали спільні дії з евакуації населення.

Сергій Коваленко доручив місцевим органам влади невідкладно інформувати облдержадміністрацію про можливі зміни заходів евакуації.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.