У Кропивницькому люки, в яких не знайдуться власники, до першого снігу засиплють щебенем

У Кропивницькому роками не можуть знайти власників люків

401
кількість переглядів

На сьогоднішньому засіданні з керівниками комунальних підприємств начальник міської спецінспекції Андрій Максюта поставив ультиматум: або у відкритих люків знайдуться власники і їх закриють, або він особисто вирішить цю проблему.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Бич нашого суспільства сьогодні – викрадення елементів благоустрою, металевих виборів», – зазначив Максюта, назвавши «скотами» тих, хто ламає, розкрадає інфраструктуру міста й несе все на пункти прийому металобрухту.

Він нагадав, що 2015 року скасували ліцензування певних видів господарської діяльності, в тому числі на збір металобрухту.

«Я на сьогодні знаю близько 15 відкритих люків, які вже тривалий час безпосередньо мною були накриті як не бетонними плитами, так камінням. Я гарантую, що найближчим часом, до настання зимового періоду, я особисто засиплю їх щебенем або будівельними відходами», – заявив Максюта і нагадав, що в усіх керівників комунальних підприємств є перелік цих люків.

«Не дай бог, туди впаде дитинча», – заявив Максюта.

Максюта також звернув увагу на своєчасне реагування балансоутримувачів мереж на аварійні пориви та відновлення, згідно з графіками, елементів благоустрою.

«Я зосереджую увагу і водоканалу, і тепловиків та інших балансоутримувачів мереж без винятку – хто своєчасно не відновлюватиме елементи благоустрою, буде нести адміністративну відповідальність», – зазначив Максюта.

«Міський голова Андрій Райкович постійно наголошує на тому, щоб і я, і Олександр Мосін на особистому контролі тримали кожну розкопку і відновлення благоустрою. Це не погрози. Але вже просто набридло. В одних і тих місцях риєтеся і після себе не асфальтуєте», – обурився начальник міської спецінспекції.

Третє питання, яке на засіданні підняв Андрій Максюта, – своєчасне вивезення опалого листя. Вже зафіксували факти спалення листя біля дитсадка, двох шкіл і двох поліклінік. Листя накопичується, його ніхто не забирає. Начальник спецінспекції попросив усіх відповідальних осіб долучитися до вирішення проблеми.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here