На Кіровоградщині ввели «жовтий» рівень терористичної загрози

Сьогодні розпочалися навчальні тренування силовиків щодо виявлення умовних диверсантів

1750
кількість переглядів

На території Кропивницького та області під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Кіровоградській області 24 жовтня розпочалися навчальні тренування силовиків щодо виявлення умовних диверсантів.

Про це CBN повідомили у прес-групі УСБУ в області.

В області ввели «жовтий» рівень терористичної загрози.

Управління СБУ в області просить жителів Кіровоградщини та гостей регіону з розумінням поставитись до перевірок документів та транспортних засобів. Усі дії правоохоронців відбуватимуться в рамках Закону України «Про боротьбу з тероризмом» та інших актів чинного законодавства.

У разі виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб слід повідомляти правоохоронців за номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.

У лютому 2016 року Кабмін затвердив рівні терористичної загрози в Україні, присвоївши їм чотири кольори. Можуть встановити «сірий», «синій», «жовтий» і «червоний» рівні терористичних загроз.

«Сірий» рівень – можлива загроза – вводиться при наявності факторів (умов), які сприяють вчиненню теракту, «синій» – потенційна загроза – за наявності інформації, що потребує підтвердження про підготовку до вчинення терористичного акту. «Жовтий» рівень загрози – можлива загроза – встановлюється за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до здійснення теракту, а «червоний» – реальна загроза – найвищий рівень терористичної загрози – оголошується у разі вчинення терористичного акту.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.