Жителям Кіровоградщини пропонують підключити картки до Google Pay через Privat24

Понад 6 мільйонів користувачів Privat24 на Android тепер зможуть за пару кліків активувати безконтактні платежі

497
кількість переглядів

ПриватБанк і Google реалізували можливість додавання банківських карток до сервісу безконтактної оплати Google Pay безпосередньо з Privat24.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Інтеграція Google Pay в найпопулярнішому мобільному банку зробить безконтактні платежі за допомогою смартфонів доступнішими 6 мільйонам клієнтів банку в Україні.

«Понад 6 мільйонів користувачів Privat24 на Android тепер зможуть за пару кліків активувати безконтактні платежі, якщо смартфон оснащено модулем NFC, – зазначив член правління ПриватБанку Сергій Харітіч. – З огляду на те, що користувачів Privat24 на Android-пристроях утричі більше, ніж на iOS-смартфонах, Україна може стати першою країною світу, де тенденція традиційного домінування Apple Pay на ринку цифрових гаманців зміниться на користь Google Pay».

Функція прямого підключення карток до Google Pay працює в оновленій версії Privat24 для Android. Щоб підключити картку до безконтактних платежів Google Pay, достатньо активувати кнопку підключення до Google Pay у меню платіжних карток. Користувачам NFC-платежів мобільний банк запропонує додати картки в Google Pay автоматично.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here