Долинському підприємству позичать 400 тисяч гривень з Регіонального фонду підтримки підприємництва

Завдяки цьому вони реалізують новий проект і створять 10 нових робочих місць

317
кількість переглядів

На засіданні Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області розглянули заявки щодо надання фінансової допомоги підприємцям на реалізацію бізнес-проектів.

Про це CBN повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА.

Після обговорення вирішили дати фінансову допомогу на зворотній основі у розмірі 400 тисяч гривень з Регіонального фонду підтримки підприємництва на реалізацію проекту підприємству споживчої кооперації «Долина-СТ» (Долинська).

Проект передбачає організацію виробництва заморожених борошняних напівфабрикатів та переробку плодово-овочевої продукції з застосуванням сучасних технологій.

Підприємство успішно працює у Долинській уже вісім років, основний напрям діяльності – торгівля. Продукція, лінії з виготовлення якої заплановано відкрити, матиме ринок збуту, оскільки користується попитом у жителів району і міста, але не виготовляється на місцевому рівні. Сировину для переробки постачатимуть сільгосптоваровиробники району.

Для реалізації проекту ПСК «Долина-СТ» планує закупити сучасне обладнання – тістоміс, морозильні камери, шаткувальну машину, промислову м’ясорубку та машини для формування напівфабрикатів, пакування й етикування готової продукції. Проект уже має фінансову підтримку з міського та районного бюджетів у розмірі 110 тисяч гривень, заплановано залучити 500 тисяч гривень власних коштів підприємства.

Внаслідок реалізації проекту створять 10 нових робочих місць, надходження до місцевого бюджету за перший рік роботи мають скласти близько 1 мільйона 200 тисяч гривень.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here