ПриватБанк закликає підприємців Кіровоградщини економити папір

З 2010 року щорічно кожен четвертий четвер жовтня відзначається Міжнародний день без паперу.

319
кількість переглядів

ПриватБанк пропонує кропивницьким підприємцям згадати про економію і екологію та долучитися до сервісу Paperless.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Безкоштовний сервіс Paperless – унікальна пропозиція ПриватБанку для компаній та підприємців з обміну документами між собою в електронній формі.

Сервіс допоможе легко підписувати за допомогою електронно-цифрового підпису та зберігати свої договори, акти та інші документи в електронній, а не паперовій формі. Наразі сервіс повністю відповідає українському законодавству – відповідно до Закону «Про електронно-цифровий підпис», документи, підписані за допомогою ЕЦП, мають таку ж юридичну силу, як паперові з підписом і печаткою.

«Наше управління співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами по всій області, надаючи послуги зрощування полів, – розповів директор кропивницького міжрайонного управління водного господарства Ярослав Руднік. – Для підписання договорів фермерам необхідно їхати у Кропивницький, витрачати час, гроші на пальне тощо. Сьогодні, завдячуючи ПриватБанку, ми пропонуємо їм підписувати документи за допомогою електронно-цифрового підпису, вдома чи офісі, не гаючи ні нашого, ні свого дорогоцінного часу».

«Paperless дуже простий у використанні, нагадує звичайну електронну пошту. Відмінність у тому, що він працює лише з документами у форматі pdf та дозволяє їх підписувати за допомогою ЕЦП,пояснив керівник відділення №21 Кіровоградської філії ПриватБанку Анатолій Махно. – Сервіс чудово співпрацює з цифровими підписами усіх основних АЦСК України, таких як: ДФС, Мінюст та ПриватБанк. А скористатись послугою може будь-хто, хто мріє зекономити, використовуючи папір раціонально».

Як повідомила прес-служба банку, найбільшу економію паперу в банку дає система електронного документообігу. За середньої кількості затверджуваних у системі понад 2,5 млн документів на рік використання «паперової» технології потребувало б не менше ніж 325 тонн паперу (130 тисяч стандартних пачок розміром А4).

Також понад 20 тонн паперу ПриватБанк щорічно економить за рахунок впровадження електронного сервісу надання довідок і цифрової системи опрацювання вхідної кореспонденції – листів, звернень клієнтів. Активні користувачі Приват24 та мобільного банкінгу за рахунок відмови від паперових чеків і виписок економлять близько 131 тонни паперу на рік. А кожен другий клієнт банкомату або терміналу самообслуговування банку, який відмовляється від друку паперового чека, щорічно економить 84 тонни паперу.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here