Депутата з Кіровоградщини, в якого вмирав від голоду син, поки не змогли позбавити батьківських прав

Судовий розгляд запланували на 6 листопада

639
кількість переглядів
Олександр Мольченко

Судові засідання про відібрання у подружжя Мольченків дітей та позбавлення батьківських прав продовжаться 6 листопада.

Про це CBN повідомила прес-секретар – помічник голови Новоукраїнського районного суду Яна Зарюгіна.

«У судовому засіданні про позбавлення подружжя батьківських прав оголосили перерву до 14:00 6 листопада. Засідання було вчора і тривало до початку восьмої вечора, тому в зв’язку з закінченням робочого часу довелося оголосити перерву», – сказала вона.

Вчора, 25 жовтня, також завершили попередній розгляд справи про відібрання у Мольченків дітей. Судовий розгляд запланували на 16:00 6 листопада.

Олександр Мольченко – депутат Новоукраїнської районної ради.

Нагадаємо, з сім’ї Олександра та Наталії Мольченків вилучили всіх дітей – першого з вагою сім кілограмів замість 16 орган опіки забрав чотирирічного Владислава, а за кілька тижнів – його сестричок – Єву, Юлю і Сашу. Всі діти мали дефіцит ваги.

11 вересня Новоукраїнський районний суд обрав Мольченку запобіжний захід – два місяці цілодобового домашнього арешту. CBN повідомляв, що Олександр Мольченко регулярно порушує умови перебування під домашнім арештом.

Суд, крім того, задовольнив клопотання слідчого щодо призначення Мольченку психіатричної експертизи.

9 жовтня Новоукраїнський районний суд частково задовольнив клопотання слідчого прокуратури про зміну запобіжного заходу депутату райради Олександру Мольченку. Обвинувачення просило дати депутату два місяці перебування під вартою, суд вирішив, що одного достатньо. Мольченко перебуватиме в СІЗО щонайменше до 20:00 5 листопада – на період досудового розслідування. Його також позбавили права внесення застави.

16 жовтня судові засідання не відбулися через неявку представника органу опіки та піклування Новоукраїнської міської ради.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here