У Добровеличківському районі дітей хотіли нагодувати м’ясом без ветеринарного свідоцтва

Прокуратура виявила порушення при закупівлі продуктів для навчальних закладів

306
кількість переглядів
Photo by Markus Spiske temporausch.com from Pexels

Новоукраїнська місцева прокуратура виявила порушення при закупівлі м’яса вартістю 380 тис. грн. для навчальних закладів Добровеличківського району.

Щоб визнати недійсними результати тендеру, прокуратура звернулась до суду, повідомили CBN у прес-службі прокуратури області.

Переможець торгів не відповідає кваліфікаційним критеріям, а підприємство не в змозі забезпечити належне виконання норм щодо транспортування й зберігання м’яса, яке споживатимуть діти.

Переможець торгів не надав копії ветеринарного свідоцтва та не вказав безпосереднього виробника м’яса. Крім того, підприємство не підтвердило наявність спеціалізованого справного транспорту, який обладнаний відповідно до вимог транспортування швидкопсувних вантажів, санітарних правил та норм. Також відсутні документи на підтвердження трудових відносин між учасником торгів та водієм-вантажником.

Місцева прокуратура подала позов до відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА та підприємства-переможця з вимогами визнати недійсними результати публічної закупівлі та договору на постачання продукції.

Господарський суд Кіровоградської області відкрив провадження у справі.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here