Кропивницькі підприємці все частіше контролюють роботу працівників завдяки онлайн сервісу від ПриватБанку

Для впровадження сервісу «Облік робочого часу» треба встановити POS-термінал або оформити співробітникам зарплатні картки ПриватБанку

317
кількість переглядів
Paying by card

Сервіс «Облік робочого часу співробітників» ПриватБанку – унікальна для України послуга, що надає можливість підприємствам усіх форм власності забезпечити постійний облік часу, відпрацьованого кожним співробітником.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

У Кропивницькому одним з користувачів цього сервісу є мережа магазинів жіночого одягу. Після його впровадження продавці не дратують покупців запізненнями та не закривають торгові точки раніше без вагомої причини.

«Ця мережа магазинів вже не перший наш клієнт, що запровадив цей сервіс у звичайних магазинах, – розповіла керівник напрямку з реалізації послуг клієнтам середнього бізнесу Кіровоградської філії ПриватБанку Наталія Сергієнко. – Ця послуга надзвичайно актуальна для усіх підприємців, незалежно від об’ємів бізнесу, які мають найманих робітників. Для впровадження сервісу “Облік робочого часу” досить лише встановити POS-термінал з необхідним програмним забезпеченням або оформити зарплатні картки ПриватБанку для кожного співробітника. До речі, ті клієнти, які працюють з нами за програмою “Еквайринг”, отримують можливість контролю за підлеглими безкоштовно».

Користування сервісом надзвичайно просте. Співробітник проводить зарплатною або карткою «Універсальна» через POS-термінал, фіксуючи час приходу чи виходу. На його телефон приходить SMS-повідомлення з зазначенням часу входу чи виходу. Власники смартфонів на базі OC Android можуть табелюватися через мобільний додаток Приват24.

«Вже давно у мене визрівала ідея, як організувати та забезпечити постійний контроль за робочим процесом у магазинах, – поділилася досвідом власниця мережі магазинів Олена Селімова. – Тому пропозиція ПриватБанку мені сподобалась. Адже це і дешево – потрібен лише пос-термінал у магазині, і дуже легко у використанні, і завжди актуально».

Понад 600 тисяч українських підприємців обслуговуються у ПриватБанку та активно користуються найпопулярнішими сервісами та програмами.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here