На добудову хірургічного відділення лікарні швидкої допомоги в Кропивницькому треба 100 мільйонів

Місто також розраховує на кошти з обласного й державного бюджетів

2309
кількість переглядів

Влада Кропивницького планує виділити з міського бюджету 30 мільйонів гривень на добудову хірургічного відділення і розраховує на підтримку області та держбюджету.

Про це CBN розповів міський голова Андрій Райкович.

«Ми хочемо добудувати хірургічний блок лікарні швидкої допомоги в рамках нашої системної модернізації усієї медичної сфери міста», – зазначив він.

Міський голова наголосив, що лікарня швидкої допомоги не може якісно функціонувати без сучасного хірургічного відділення.

Питання добудови піднімалося при спілкуванні з президентом Петром Порошенком, коли той завітав до Кропивницького на День міста. Раніше про це мер говорив з колишнім міністром охорони здоров’я Олександром Квіташвілі і з нинішнім в. о. міністра Уляною Супрун.

Аби хірургічний корпус запрацював, потрібно приблизно 100 мільйонів гривень.

Президент позитивно оцінив ініціативу місцевої влади. Андрій Райкович має надію, що Кропивницький отримає певні кошти з державного бюджету, частину виділить місто, а ще частину – область. Тим більше, що місто виділяло 10 мільйонів гривень на будівництво обласної дитячої лікарні.

Райкович також сподівається, що починання місцевого самоврядування активно підтримають народні депутати ВР від міста та області.

Хірургічний блок лікарні почали будувати більше 15 років тому. Його звели на 80 відсотків, але потім усі роботи припинили. Введення в дію нового хірургічного корпусу було прописане у програмі розвитку міста на 2011 – 2015 роки за рахунок коштів державного та міського бюджетів, та плани у життя не втілили.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.