На Кіровоградщині в антикафе відкривається платформа неформальної освіти

Приблизно два рази на місяць планується проводити дискусії, спілкування та тренінги

338
кількість переглядів

В Олександрії започатковують постійну роботу платформи неформальної освіти «Хайп».

Платформа працюватиме на базі антикафе «Дом Пищевича», повідомляють «Олександрійські новини».

Приблизно два рази на місяць планується проводити дискусії, спілкування, тренінги чи інші заходи, які були б цікаві олександрійцям.

«Платформа буде працювати на базі антикафе, – прокоментував ідею представник всеукраїнської громадської організації «Східноєвропейска реформація» Микола Харламєнков. – Ми співпрацюємо з цим закладом. Перша зустріч буде ознайомчою, а наступну плануємо вибрати як тему “Хто такі є праві та ліві в політиці?” Взагалі ми орієнтуємось на дуже широкий спектр тем: філософія, політика, історія. Намагатимемось ці теми подавати якомога простіше для будь-якої аудиторії, для людей, які не мають фахової підготовки з обговорюваних тем. Ми спробуємо використати досвід, який маємо в роботі зі студентською, університетською аудиторією в Києві й використати його в Олександрії для ширшого кола людей».

Оскільки захід відбувається на базі антикафе, то планується попередній запис, бо місця у закладі обмежені, а вартість перебування там обчислюється концепцією роботи антикафе – кількістю використаного часу. Ціна використання зали та споживання кави, чаю складатиме 35 гривень для відвідувача.

Перша зустріч у «Хайпі» відбудеться у суботу, 3 листопада, о 18:00 в антикафе «Дом Пищевича», (вул. Першотравнева, 4). Реєстрація для участі за телефоном 096-042-04-70.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here