У Кропивницкому зчинився скандал через появу в одній зі шкіл дивної об’яви (ВІДЕО)

Автори об'яви посилалися на розпорядження міського голови

2001
кількість переглядів

Начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко прокоментувала появу у ЗОШ №34 дивної об’яви, у якій йшлося про пріоритети в розрахунках у шкільній їдальні, передає кореспондент CBN.

«Управління освіти відреагувало на коментарі й фото у Facebook щодо оголошення в 34 школі. Дійсно, такий папірець у школі висів. Адміністрація закладу зараз з’ясовує його походження, тому що міський голова жодних розпоряджень щодо пріоритетів і порядку обслуговування в їдальнях не давав, але, в той же час, таке питання в школах піднімається», – сказала вона.

В оголошенні йшлося про те, що пріоритет в обслуговуванні в їдальні надаватиметься тим, хто користується картками.

У разі виявлення подібних об’яв, у міській раді просять повідомляти в управління освіти або на «гарячу лінію» міського голови за номером 0800217721.

Детальніше – у відеоматеріалі міської ради.

"Об'ява" у ЗОШ №34

Очільниця управління освіти міської ради міста Кропивницького Лариса Костенко прокоментувала появу у ЗОШ №34 дивної "об'яви", у якій йшлося про "пріоритети" у розрахунках у шкільній їдальні. При цьому "придумкуваті" автори посилались на неіснуюче "розпорядження міського голови", якого не існує. Якщо ви побачите цю або подібні "об'яви", які викличуть вашу підозру, повідомте управління освіти, а також Гарячу лінію міського голови за номером 0800217721

Опубліковано Міська рада міста Кропивницький Середа, 31 жовтня 2018 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.