Кропивницький тісно співпрацюватиме з південнокорейським Ханамом в рамках проекту «Розумне місто»

Сторони домовилися про виконання кількох спільних кроків

497
кількість переглядів

Сьогодні, 1 листопада, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович та уряд південнокорейського міста Ханам підписали меморандум про співпрацю.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

Сторони домовились про виконання кількох спільних кроків: в рамках запуску глобального проекту «Open Tech Cluster» розпочати реалізацію програми «Розумне місто», подібну до аналогічної у Лондоні, яка сприятиме інноваційним стартапам у сферах «Розумна енергія», «Інтернет речей», «Комп’ютерна безпека», «Фінансові технології», «Штучний інтелект», здійснювати тестування на базі наукових досліджень і розробок Plug-in City & Living Lab.

Українське і південнокорейське міста погодилися спільно працювати над вирішенням проблем, випробовуючи ідеї та технології через різні проекти в галузі наукових досліджень і розробок, які стосуються розвитку комунального простору, безпеки та освітніх інноваційних проектів.

Крім цього, було вирішено проводити щорічний спільний захід в рамках проекту «Розумне місто», аби залучати стартапи, нові галузі і тим самим розвивати Кропивницький та Ханам в провідні центри програми «Розумне місто».

Нагадаємо, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко на чолі делегації від Кіровоградщини перебуває із офіційним візитом у Республіці Корея.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here