Мер Кропивницького наказав теплопостачальникам контролювати опалювальний сезон

Також він доручив двічі на день перевіряти температурний режим

684
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав доручення теплопостачальним підприємствам КП «Теплоенергетик» і ДП «Кіровоградтепло» постійно контролювати опалювальний сезон.

Про це він заявив на апаратній нараді сьогодні, 5 листопада, передає кореспондент CBN.

«Попереджаю про персональну відповідальність. Ви і ніхто інший зараз відповідає за тепло. Тому постійний контроль! Якщо сталася якась аварійна ситуація, порив, то швидко і якісно виконати необхідні роботи», – сказав Райкович.

Також він доручив двічі на день перевіряти температурний режим у школах, дитсадках, лікарнях і соціальних закладах обласного центру.

«Двічі на день перевіряти температуру у закладах освіти й здоров’я. У разі найменших перебоїв – повідомляти профільні управління міськради, тепловиків і якнайшвидше вирішувати питання!» – додав міський голова.

Нагадаємо, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» заявило, що має номінації на природний газ на першу декаду листопада. У КП «Теплоенергетик», за даними підприємства, також є номінації.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.