Жителiв Кiровоградщини просять допомогти запобiгти диверсiям та терористичним актам

Усю отриману iнформацiю ретельно перевiрять

645
кількість переглядів

В умовах гiбридної вiйни проти України зростає загроза вчинення диверсiй та терористичних актiв на об’єктах критичної iнфраструктури, оборонно-промислового комплексу та в мiсцях масового перебування людей.

Про це CBN поiнформували в прес-центрi У СБУ в областi.

Надзвичайнi подiї на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслiдкiв ‒ людських жертв, пiдриву обороноздатностi нашої держави, блокування життєдiяльностi населених пунктiв i дестабiлiзацiї суспiльної обстановки та громадського порядку.

Громадян  просять iнформувати правоохоронцiв у випадку:

– появи в регiонi осiб, якi проявляють пiдвищений iнтерес до об’єктiв критичної iнфраструктури, оборонно-промислового комплексу, вiйськових частин, мiсць масового перебування людей;

– залишення без нагляду пiдозрiлих предметiв;

– появи пiдозрiлих транспортних засобiв та польотiв безпiлотних лiтальних апаратiв поблизу стратегiчно важливих о’бєктiв;

– отримання iнформацiї про намiри здiйснення терористичної та диверсiйної дiяльностi.

У разi надходження такої iнформацiї громадян просять звертатися до управлiння СБ України в Кiровоградськiй областi за телефоном гарячої лiнiї (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Усю отриману iнформацiю ретельно перевiрять. Конфiденцiйнiсть гарантується.

За захоплення, руйнування або пошкодження об’єктiв, якi мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, з метою ослаблення держави передбачена кримiнальна вiдповiдальнiсть. Диверсiйна та терористична дiяльнiсть тягне за собою покарання у виглядi позбавлення волi термiном до 15 рокiв.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.