Хотiв перевiрити якiсть деревини: на Кiровоградщинi чоловiка привалило деревом

Йдеться про смертельний випадок невиробничого характеру, людина не є працiвником лiсництва

1399
кількість переглядів

6 листопада, на територiї Дмитрiвського лiсництва у Знам’янському районi на чоловiка впало дерево, вiн загинув.

Цю iнформацiю кореспонденту CBN пiдтвердили в управлiннi Держпрацi у Кiровоградськiй областi та зауважили, що цей випадок стався не пiд час роботи.

«Цей випадок нiякого вiдношення до виробництва не мав. Це абсолютно стороння людина, яка прийшла на об’єкт. Порушення технiки безпеки там не було. Там було порушення тiєю людиною, яка трудових вiдносин не мала, тому таке розслiдування ми не проводимо», – сказав керiвник управлiння Сергiй Подорожнiй.

Згiдно з iнформацiєю, чоловiк замовив деревину та пiшов разом iз знайомим перевiрити її якiсть. Одне дерево ранiше пiдпиляли, воно впало на чоловiка.

«Вiн пiшов подивиться. Людина, яка клала деревину, його не побачила. Та людина, з якою вiн пiшов, пiшла iншою стороною до лiсника. Нiхто конкретно не може сказати, як загиблий опинився в тих кущах. Почули лише, як вiн крикнув. В полiцiї буде слiдство щодо цього. Вiдкрите кримiнальне провадження слiдчим управлiнням i вони займаються розслiдуванням», – додав Подорожнiй.

Як повiдомили в прес-службi ГУ НП в областi, за цим фактом розпочали кримiнальне впровадження за ст. 115 з примiткою «нещасний випадок».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.