У Кропивницькому колектори намагаються забрати житло в АТОшника

Банк передав борг колекторам, які вимагають його погашення з усіма відсотками без врахування того, що боржник і зараз знаходиться у зоні проведення ООС

1272
кількість переглядів

Колектори намагаються відібрати помешкання в учасника бойових дій на сході Україні Юрія Драгана з Кропивницького.

Про це CBN повідомила помічниця його адвоката Олена Кочканян.

«З 2006 року Юрій Драган має борг перед банком, до 2014 року платив кредит та проценти по ньому більш-менш справно. Але влітку 2014 року був мобілізований у третю хвилю мобілізації до лав ЗСУ. Відповідно до Закону України про соціальний захист військовослужбовців та мобілізованих, відсотки по кредитах заморожуються для військовослужбовців, що захищають країну», – розповіла вона.

Незважаючи на повідомлення про мобілізацію боржника, банк лише змінив відсоток за кредитом, а за прострочування сплати накладав значні штрафи.

При цьому, за розрахунками Юрія Драгана, фактично весь кредит він погасив, що підтверджують платіжні документи. Банк відмовив у наданні копій зарахованих платежів та передав справу колекторській конторі, яка зараз вимагає близько 400 тисяч гривень. В іншому випадку погрожує забрати будинок, де проживає родина Драгана.

Юрій Драган звернувся до суду, вимагаючи перерахувати борг відповідно до чинного законодавства, та провести звірку платіжних документів. які є в наявності, з документами банку.

CBN продовжить стежити за цією історією.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here