Студенти медуніверситету в Кропивницькому висловили незадоволення умовами навчання

Нарікають на відсутність бібліотеки, недостатню кількість викладачів та відсутність належної практики в медичних закладах

0
5203
views

Понад півтисячі студентів Донецького національного медичного університету міжнародного факультету не пішли на пари, а вийшли на протест сьогодні, 13 листопада.

Вони вимагали, щоб університет надав їм матеріальну базу для опанування теоретичних знань на практиці, передає кореспондент CBN.

Майбутні медики кажуть, що просять облаштувати аудиторії фантомами для відпрацювання навичок уже другий рік. Нарікають на відсутність бібліотеки, недостатню кількість викладачів та відсутність належної практики в медичних закладах, куди їх відправляють.

«В основному це стосується стоматологів і медиків, – розповів студент третього курсу стоматології Баходір Турсунов. – Ми не задоволені тим, що немає клінічної бази для студентів з боку керівництва університету. Ми зверталися письмово, просили, щоб нам організували зустріч з ректором – нема нічого, ніякої реакції. Нам уже обіцяють другий рік зробити клінічну базу. Я розумію, що зробити це нелегко, але вони мали зробити це ще до першого курсу. Ми платимо велику суму – $ 3500 на рік! У Кропивницькому знаходиться 1100 студентів. Це понад $ 3 млн в рік!»

Студенти разом з в. о. декана міжнародного медичного факультету у Кропивницькому Олександром Мухіним уже тричі звертались із заявами до ректора університету Петра Кондратенка. Досі відповіді не отримали.

Перший проректор Ігор Хрипаченко, котрий приїхав до Кропивницького з Краматорська, зі студентами спілкуватися не захотів: «Зараз іде внутрішній аудит, перевірка факультету. Поки ніяких коментарів не буде. Після аудиту ми надамо коментар».

Відео про акцію протесту дивіться на CBN згодом.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.